Yeni Sezon ( 2021 ) ve eski sezon ( 2020 ) promosyon ürünleri en hesaplı model ve çeşidiyle glt promosyon tarafından iç piyasadan ve(ya) ithalat yoluyla tedarik edilmektedir.

Toptan promosyon ürünleri tedariğinin kökleşmiş markalarından olan 'glt promosyon' en güncel fiyat listeleri ve stok bilgisi ile İstanbul stoklarından hemen teslim promosyon ürün model ve çeşitleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Promosyon ürünleri satan firmalar denildiğince sektöründe akla gelen ilk isimlerden olan promosyon firması 'glt' Mayıs 2005'ten günümüze profesyonel hizmet anlayışı ile yeni müşterilerinin referansları ile gücüne güç katarak ihracat kanalı da dahil olmak üzere gerek yurt içinde gerekse yurtdışında çalışmalarını hız kesmeden sürdürmektedir.

Kaliteli hizmet ve ürün anlayışı ile kalitesinden taviz vermeyen glt, stoklarında yer alacak olan ürünleri önce kendi bünyesinde uzman personelleri ile test ederek iyice emin olduktan sonra satışa toptan olarak açmaktadır.

Toptan promosyon ürünlerini baskı sonrası müşterisine sözleşme de taahhüt ettiği tarihte teslim etme hedefiyle çalışan glt ailesi gerekirse gece mesaileri ile de nöbetçi personel ofisinde dönüşümlü olarak bulundurarak çalışmalarını tamamlar ve mutlu müşteri yaratma hedefinden asla taviz vermez.

glt promosyon 10'binlerce çeşit ithal promosyon ürünü güncel günlük stok ve fiyatlar ile müşterilerine sunar. Stoklarında en trend yeni promosyon ürünlerinden, en klasikleşmiş ve kalıplaşmış promosyon ürün modellerine kadar tüm ürün gamı stoklu olarak yer alır. Promosyon Takvim'den promosyon kaleme promosyon oto kokusu'ndan promosyon ajandaya, promosyon bloknottan, promosyon karton çantaya, promosyon bez çantadan, promosyon deftere, promosyon anahtarlıktan, promosyon baskılı çakmağa, promosyon powerbanktan, promosyon usb belleklere, promosyon plaj ürünlerinden promosyon medikal ürünlerkadar aklınıza gelen tüm promosyon ürün çeşit ve modelini glt promosyon sizin için araştırır, yaratır ve sunar.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifleri İçin--> Mail: tanitim@glt.com.tr - Tel: 0212 243 93 37