Promosyon ürünleri İstanbul’daki işletmeler başta olmak üzere potansiyel müşterilerine tanıtımlarını yaparak ürünlerini pazarlamaya yönelik kullandığı sıcak satışı da destekleyen en etkili tanıtım aracıdır. Promosyon ürünleri sürekli gelişmekte olan Reklamcılık sektörünün hep etkin tanıtım silahı olarak firmalara yönelik vazgeçilmezi haline dönüşmüştür.


İstanbul merkezli promosyon ürünleri firması olan ‘glt Promosyon’, USB Flash Bellek, Promosyon Powerbank Taşınabilir Telefon Şarjı, Saat, Ajanda, Defter, Kalem, Anahtarlık, Termos Bardak, Bloknot, Plaket, Mausepad, Kalemlik, Promosyon T-shirt, Şapka, Flamalar, Takvim, Duvar Saatleri, Masa Saatleri, Kalemler, Kalem Setleri ile birlikte onlarca çeşit 2021 yılı yeni sezon promosyon ürününün stoklu / stoksuz olarak en hızlı sipariş ve teslimat süreci ile sevkiyatını gerçekleştirmektedir.

Promosyon Ürünleri her sektöre hitap etmekte olup İstanbul firmaları başta olmak üzere tüm firmaların satış yapma gücünü artıran pazarlama aracı olarak firma tanıtımlarını destekleyerek satışların artırılmasına katkı sağlar.


glt promosyon, 
Promosyon ürünlerini serigrafi, tampon veya lazer baskılı olarak 2005 yılından günümüze yeni sezon promosyon ürün çeşitleri ile güçlü referanslara sahip şekilde yolunda emin adımlarla ilerleyip müşteri ile buluşturmaktadır.