Günlük hayatta ev, ofis, okul, fuar ve etkinlikler de kullanılan promosyon defter ürünleri not alma ihtiyacına bir çözüm olarak firmaların en çok tercih ettiği promosyon ürünlerinin başında yer alır.

Uygun fiyat, zengin model ve çeşitlere sahip olan promosyon defter ürünleri üzerine yapılan kurumsal firma logo baskısı ile marka her yerde görünebilir olup etkin bir tanıtım aracı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Promosyon defter ürünleri, hemen hemen tüm sektör ve iş alanlarına hitap edebilen zengin renk ve modeller ile en ekonomik promosyon ürün çözümüdür.

Etkin müşteri kitlesine markayı görünür kılmak için logo & slogan baskısı yaptırılarak dağıtılan promosyon defter ürünleri, markaların her an görünmesi sağlanmakta ve firmalar ile ürün kullanıcısı arasında güvene dayalı bir bağ oluşturmaktadır.

Promosyon defterlerin üzerine yapılan logo baskısı; UV baskı, sıcak baskı ve tampon baskı şeklinde gerçekleştirilmektedir. Firmalara baskılı olarak teslim edilen ürünler müşteri ve çözüm ortaklarına dağıtılmaktadır.

Toplantı salonu, çalışma masası, okul, etkinlik ve fuar ortamında not alma ihtiyacına bir çözüm olarak karşımıza çıkan promosyon defter ürünleri her an taşınabilir yapısıyla herkes tarafından görünmekte ve markanın etkin bir şekilde tanıtımı da yapılmaktadır.

Promosyon defter ürünlerinin günlük kullanıma uyumlu ve sade yapısı marka kimliğini düzgün yansıtması açısından önemlidir. Promosyon defter ürünleri kullanışlı yapısı ve tarihsiz olmasıyla gün sınırlaması olmadan her an ve her ortamda kullanılabilir bir promosyon ürünüdür.

Kurumsal marka tanıtımı için en ekonomik fiyatlarıyla promosyon ürün çözümlerinden olan promosyon defterler 'glt promosyon'un güncel stoklarında bol çeşide sahip renk ve model seçenekleri ile yer almaktadır.

Detaylı Bilgi ve Siparişler İçin: https://www.glt.com.tr/defterler adresini ziyaret edebilir, https://www.glt.com.tr/gltPromosyon2024Katalog50MB.pdf adresinden güncel promosyon ürünleri kataloğumuzu da inceleyebilirsiniz.