Promosyon balon ürünleri uygun fiyatları ile baskılı / baskısız olarak zengin model ve çeşitleri ile etkin bir promosyon ürünü tanıtım aracıdır.

Promosyon ürünleri içinde insanlara mutluluk veren anı keyifli geçirmek adına ürünlerin en başında promosyon balon ürünleri yer almaktadır.

Promosyon balon ürünleri kurumsal işletmeler tarafından daha çok açılış organizasyonu, etkinlikler ve şenliklerle birlikte doğum günü kutlamalarında ki süslemeler ve firma içi özel gün kutlamalarında kullanılmaktadır.

Promosyon balon ürünleri, çok farklı renk seçenekleri ve modelleri ile üzerine firma logosunun basılması ile markanın her an göz önünde olmasını sağlamaktadır.

Promosyon balon ürünleri; baskılı balon, renkli balon, çerçeve baskılı balon, dekorasyon balonu, folyo balon ve lisanslı balon seçenekleriyle toptan olarak firmalara sunulmaktadır.

Promosyon balon ürünleri üzerine marka logosu haricinde markayı çağrıştıran farklı karekter, figürler ve semboller de basılabilmekte olup anı mutlu geçirmek ve markayı ön plana çıkartmasıyla da kişilerin gözünde olumlu bir marka izlenimi yaratmakta markaya karşı bir sempati duygusu da oluşmaktadır.

Zengin çeşit ve modelleri ile promosyon balonlar glt Promosyon’un stoklarından en hızlı şekilde temin edilmektedir.

Detaylı Bilgi ve Siparişler İçin: https://www.glt.com.tr/promosyon-balon-urunleri-fiyat-model-ve-cesitleri adresini ziyaret edebilir, https://www.glt.com.tr/gltPromosyon2024Katalog50MB.pdf adresinden güncel promosyon ürünleri kataloğumuzu da inceleyebilirsiniz.