Kurumsal firmaların logo baskılı promosyon bardak altlığı ürünü seçimi günlük hayatta kullanımımız için en etkin tanıtım ürünü olarak karşımıza çıkmaktadır.


Promosyon bardak altlıkları, kurumsal logo, slogan ve(ya) verilen bir mesajın firma iletişim bilgilerinin de yer almasıyla daha da etkin bir pazarlama mesajı vermektedir. Firmalar kurumsal kimlik yapılarına uygun renk, font kullanımının yer aldığı marka kimliğine uygun logo tasarımı ile bardak altlığına baskılarını promosyon firmasına ileterek önce numune basımını yaptırırlar.

Baskısı yapılan numune bardak altlığı ürününün onayı alındıktan sonra basım aşaması da seri üretim ile yapılarak müşteriye teslim edilir. Markalar promosyon bardak altlıkları ile ev, işyeri, restoran ve kafelerde kullanıma sunabilmekte ve çok sayıda insana marka mesajını ileterek tanıtımlarını gerçekleştirmiş olurlar. Bundan dolayı etkin bir promosyon ürünü arıyorsanız promosyon bardak altlıkları uygun fiyatları ve model seçenekleriyle baskılı şekilde etkin bir tanıtım ve promosyon ürünü olarak iyi bir seçenektir.

Promosyon bardak altlığı ürün çeşitleri karşımıza; PVC, karton, kauçuk, karton, plastik, mantar ve kağıt ve deri bardak altlığı seçenekleri ile çıkmaktadır. Promosyon ürünlerinde uzun ömürlü bir seçim yapmak isteyenler için ise Mantar bardak altlığı şıklığı ve kullanım ömrü ile ön plana çıkmaktadır. Kurumsal logo tasarımınıza uygun bardak altlığı modeli için vereceğiniz siparişle birlikte numune ürün basımını size ileterek inceleyip onay vermeniz sonrası glt stoklarından ürünlerin baskı işlemleri seri üretim ile tamamlanarak adresinize teslim edilmektedir.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifleri İçin--> Mail: tanitim@glt.com.tr - Tel: 0212 243 93 37