Kurumsal firmalar etkinlik, fuar ve çeşitli organizasyonlarda potansiyel müşterilere ulaşarak onların marka ile arasında bağ oluşturmak için uygun ve hesaplı fiyatlarıyla promosyon ürünlerinde ön plana çıkan bloknot ve defter dağıtımı gerçekleştirirler.

Kurumsal logo baskılı promosyon bloknot ve defter çeşitleri uygun ve hesaplı fiyatları ile firmaların bütçelerini zorlamaz. Marka bilinirliğini de en üst noktaya taşıyan Spiralli / Spiralsiz baskılı bloknot ve defterleri not almak amaçlı sürekli yanında taşımasından dolayı diğer kişiler tarafından da görünerek marka bilinirliğinizi daha da görünür kılar.


Promosyon Spiralli Bloknot ve defterler firmaların en yaygın kullandığı pazarlama promosyon ürünü olarak ön sıralarda yerini almaktadır. Şirketler bu promosyon ürünlerini en çok yeni yıl hediyesi olarak, özel lansman günlerinde ve etkinliklerde ve ayrıca fuar standlarına müşteri çekmek için promosyon bloknot ve defter ürünlerini dağıtırlar. Böylece firma müşterileri ve ziyaretçiler günlük kullanıma uygun olan bu hediyeyi kaliteli ve etkili olduğundan dolayı sürekli yıl boyunca kullanırlar ve her gidilen yerde ise taşınan bloknot ve defterler markayı da ön plana çıkarır.

Promosyon bloknot ve defterler kullanım alanlarına göre ise günümüzde oldukça yaygın bir seçim olarak karşımıza çıkar. Etkinlik, toplantı veya yolda yürürken ele alınarak tutulan promosyon bloknot ve defter ürünleri marka logonuzun baskısının yer almasıyla sizi farklı kişilere de tanıtır ve her gidilen yerde bu süreç sürerken yüzbinlere de ulaşırsınız...

Uygun Fiyatlı Promosyon Spiralli Bloknot / Defter Ürünleri Siparişlerinde Dikkat Edilecek Noktalar:

- Estetik, Şık ve Kaliteli Tasarımı ile Müşterileri Etkilemeli ve yanlarından ayırmama hissi vermelidir.

- Seçilen Ürün üzerinde marka web sitesi ile birlikte mümkünse QR kodu yer almalı ve müşteri size daha kolay ulaşabilmelidir.

- Seçilen tasarımın uygun ölçülerde kullanmasına dikkat edilmelidir. Size sunulacak alternatif ürün tasarımı üzerinden uygun tasarım seçilerek titizlikle çalışılmalıdır.

- Sayfa tipini çizgili veya kareli seçtiğiniz durumda tasarımınızı çizgili veya kareli yapmanız gerekmektedir, yardımcı olması açısından şablonlarımızı kullanabilirsiniz.

En kaliteli ve hesaplı yüzlerce çeşit yeni sezon promosyon bloknot ve defterlerin güncel stoklu olarak yer aldığı promosyon sektörünün öncü firmalarından glt, istediğiniz boyut ve ebatlardaki ürünleri uzman tasarımcılarla en uygun şekilde tasarlayarak sizden onayını alır ve tüm süreçleri profesyonel ekibiyle gerçekleştirerek sıfır hata odaklı çalışmaları ile siz müşterilerine hizmet sunar.


Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin--> Mail: tanitim@glt.com.tr - Tel: 0212 243 93 37