Şimdi günlük hayatta ev, aile ve arkadaş ortamında oyun oynamak için tercih edilen promosyon oyun ve oyun gereçleri ürünleri ile eğlenceli bir vakit geçirmenin tam zamanı.

Markaların logo baskısının yapılabildiği bu ürünler her an göz önünde olarak günlük hayatta boş vakitlerde veya molalarda oynayabilen promosyon ürünlerindendir.

Promosyon Oyun ve Oyun Gereçleri; cep satrancı, cep daması, kızma bilader, manyetik dart, masa üstü dart, manyetik hadi bakalım, manyetik satranç, manyetik tavla, game pad seçenekleriyle karşımıza çıkmaktadır.

Eğitici ve öğreticiliğinin yanı sıra keyifli vakit geçirmek için vazgeçilmez promosyon ürün seçeneklerinden olan bu ürünler genç, yaşlı ve orta yaş olmak üzere herkese uygun bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır.

Glt Promosyonun uzman ekibi, akılda en kalıcı tasarım ve uygulama çözümleri ile markanızı bu ürünlerde en iyi şekilde lanse ederek hatırlanmanızı sağlar.

Zengin Ürün Model ve Çeşitleriyle Oyun ve Oyun Gereçleri Seçenekleri glt promosyonun stoklarından hemen teslim edilmektedir.

Detaylı Bilgi ve Siparişler İçin: https://www.glt.com.tr/promosyon-oyun-ve-oyun-gerecleri-urunleri-fiyatlari-cesit-ve-modelleri adresini ziyaret edebilir, https://www.glt.com.tr/gltPromosyon2024Katalog50MB.pdf adresinden güncel promosyon ürünleri kataloğumuzu da inceleyebilirsiniz.