Logo baskılı Promosyon porselen & seramik kupa bardak ve kupa ürünleri promosyon ürünleri denilince en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir.

Ofiste ve evde çalışma masanızın vazgeçilmez ürünlerinden olan bu ürünler zengin seramik ve porselen kupa bardak ve çeşitleri ve modellerine sahiptir. Seramik ve Porselen kupalar renkli ve(ya) düz beyaz zeminin üzerine firmanın logosu ile uyumlu renk ve model seçenekleriyle en etkin şekilde hazırlanarak müşterilerinizin aklında yer edinmenizi sağlar.

Yeni yılda ve özel etkinliklerde promosyon ürün dağıtımı ile kurumsal markanızın logo baskılı porselen & seramik kupa bardak ürünleri ile sizde etkin bir reklam ve tanıtım yapma şansına sahip olursunuz.

glt'nin deneyimli uzman kadrosu yüksek hacimli üretim fırınlarda üretim yapan anlaşmalı iş ve çözüm ortakları kanalı ile bu ürünlerin üretimini ve tedariğini stoklu olarak sizler adına yapabilmektedir.

2005 yılından günümüze promosyon sektöründe hizmet sunan 'glt' en güncel promosyon ürün stoklarıyla siz değerli müşterilerini ürün ve hizmetleriyle buluşmaya davet ediyor...

Daha Detaylı Bilgi İçin: https://www.glt.com.tr/promosyon-seramik-ve-porselen-bardak-urunleri-modelleri-cesit-ve-fiyatlari adresini ziyaret edebilirsiniz.