Her cinsiyetten herkesin günlük hayatta kullanabileceği şekilde üretilen promosyon ürünlerinden olan promosyon kartvizitlikler, iş ve özel hayatta kişisel olarak kullanılan aksesuarların en başında gelmektedir. Kartvizitlikler, kredi kartları, nüfus cüzdanı ve banka kartları gibi eşyaların düzenli bir şekilde korunarak her an yanımızda taşınmasını kolaylaştırarak yağmur ve tozdan da korur. Kişiye özel şekilde de kullanılan bu ürünler erkekler için koyu renkli ve geniş, kadınlara yönelik ise zarif ve açık renkli olarak tercih edilmektedir.

Promosyon kartvizitlikler, farklı tasarımları ve modelleri ile kişilerin iş hayatında daha profesyonel gözükmesini sağlarken Metal, deri, suni deri modelleriyle toptan ve baskılı / baskısız şekilde glt'nin İstanbul stoklarından teslim edilmektedir.

Açılır kapanır pratik kullanıma sahip kapağa sahip olan promosyon kartvizitlikler çantada cepte kolayca taşınabilir. Promosyon kartvizitlikler farklı çeşit ve modelleriyle promosyon vip set ürünler içerisinde de lüks bir hediye malzemesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Promosyon kartvizitlik çeşit ve modelleri; çelik, ahşap ve deri malzemelerden üretilmekte olup promosyon kartvizitliklerin üzerine lazer ile kişiye özel olarak baskı da yapılmaktadır.

Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifleri İçin--> Mail: tanitim@glt.com.tr - Tel: 0212 243 93 37