Promosyon Duvar ve Masa Saatleri ile Müşterilerinizin Gözünde Hep Kalıcı Kalmanız Mümkün!


Yeni sezonda müşterilerinize yeni yıl hediyesi olarak kurumsal promosyon hediyesi verebileceğiniz promosyon duvar ve masa saatleri pandemi ortamında izole kapalı alanda olmamamız dolayısıyla hep göz önünde yer alarak markanız ile müşteri arasında kuvvetli bir bağ oluşturmaktadır.

Duvar saatleri metal / plastik çeşit ve modelleriyle karşımıza çıkarken ürün üzerinde yer alan reklam alanı ise kişilere 24 saat mesaj verir. Bundan dolayı duvar ve masa saatleri önemli bir promosyon ürünü olma geleneğini hep sürdürmektedir. Kapalı ortamda duvara veya çalışma masası üzerinde masa saatine anlık olarak bakan kişi saatin akrep ve yelkovanına bakarken üzerinde yer alan kurumsal marka logo baskısını da bu sayede görür ve marka ile arasında bir bağ oluşarak markaya karşı bir sempati hissi de yaratarak ihtiyaç halinde o marka ile direkt iletişime geçmesini sağlar.

Firmaların kurumsal logosu ve renkleri ile uyumlu model, çeşit ve renk seçimi sonrası uygun logo ve slogan baskısı ile markayı tanıtmak ve bilinirliğini artırmak için oldukça etkili bir tanıtım aracı meydana gelir. Diğer promosyon ürünlerinde olduğu gibi en güncel stok bilgisi promosyon saatler kategorisi ile de 'glt' promosyon'un uzman kadrosu tarafından siz müşterileri ile buluşturulmaktadır...


Promosyon Saatlerin Güncel Model ve Çeşitleri İçin: https://www.glt.com.tr/promosyon-urunu-saatler-fiyatlari-cesit-ve-modelleri adresimizi ziyaret edebilirsiniz.


Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi Almak İçin--> Mail: tanitim@glt.com.tr - Tel: 0212 243 93 37