Promosyon teknoloji ürünlerinden olan promosyon usb bellek ürünleri ile istenilen kalitede logo & slogan tasarımına uyumlu şık ve modern modellerle en hesaplı fiyatlarla markanızın ismini her yere taşınarak duyurulması sağlanarak potansiyel müşterilere güzel bir promosyon ürünü hediye etmeniz mümkündür...

Lazer baskı tekniği ile baskı işlemi yapılan promosyon usb bellek ürünlerinde firmaların logosu ve bilgileri yer almaktadır. 2GB'dan 64 GB'a kadar depolama kapasitesine sahip olan promosyon usb bellek ürünleri ile Harici bellek olarak bilgisayar ortamındaki bilgilerin yanınızda her an taşınabilmektedir.

Promosyon Harici bellek ürünleri içerisinde en çok tercih edilen modeller ise kart şeklindeki ürünlerdir. UV baskıya uygun oldukça ince yapısı ile yer ve hacim kaplamamaktadır. Standart usb bellek ürünleri plastik malzemeden kapaklı şekilde üretilmiş olup metal çerçeveli ve sürgülü kapaklı modelleri bulunmaktadır. Metal tasarımlı usb stick ürünlerin ise oldukça şık bir görüntüsü vardır.

Birbirinden özel, kaliteli ve en uygun fiyatlı promosyon ürünlerinden olan usb bellek ürünleri güncel stok bilgisi ile 'glt' promosyon resmi web sayfasından inceleyebilirsiniz. ( Bknz. https://www.glt.com.tr/promosyon-usb-flash-bellek-urunleri-fiyat-model-ve-cesitleri )

Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifleri İçin--> Mail: tanitim@glt.com.tr - Tel: 0212 243 93 37