Promosyon Power Banklar İle Şarjınız Hiç Bitmeyecek!

Posted by gltpromosyon 28/04/2018 0 Comment(s)

Artık akıllı telefonumun şarjı çok hızlı bitiyor demeyeceksiniz! Promosyon powerbank ürünleri sayesinde dilediğiniz zaman şarj olanağına kavuşacaksınız. Orijinal ve kaliteli bir şekilde üretimi yapılmış olan promosyon powerbanklar sayesinde artık gün boyu şarj kısıtlaması olmadan cep telefonundan ve(ya) akıllı telefonunuzdan bağlantı yapıyor olacaksınız. Farklı büyüklüklere ve kapasiteye sahip olan powerbanklerin tamamı orijinaldir.

Kaliteli olmayan ve orijinal olmayan ürünlerin cihazınıza zarar vereceğini aklınızdan çıkarmayınız. Promosyon powerbanklar lityum polimer teknolojisine sahip olmakla birlikte Promosyon power bank özel bağlantı kablosu ile cihazınıza takılmaktadır. %100 gerçek kapasitelerde orjinal olarak sunulan promosyon powerbank ürünlerde farklı renk seçenekleri de mevcuttur. promosyon powerbank ürünleri üzerine şirket logosu ve ismi ile baskıda yapılabilinmektedir. Bu sayede her an göz önünde olabilecek ve marka değerinizi de arttırma şansını yakalayacaksınız.

 

Doğaya ve cihazınıza kesinlikle zarar vermeyen powerbankler aynı zamanda insan sağlığına da zararlı içerikleri barındırmamaktadır. Orijinal kablosu ile güvenli, hızlı, kolay ve %100 tam kapasite de bir şarj imkanı sağlayan promosyon powerbankler ile her an akıllı cihazlarınızı kesintisiz olarak şarj edebileceksiniz.

 

Detaylı Bilgi ve Fiyat Teklifi İçin: Tel: 0212 243 93 37- Mail: info@glt.com.tr – Web: www.glt.com.tr

Write a Comment