'Promosyon Termos ve Mataralar' İle İçeceklerinizin Isısını Koruyun

Posted by gltpromosyon 25/04/2018 0 Comment(s)

Promosyon Termoslar & Mataralar ile gerçekleştirilecek olan baskılı / baskısız Termoslar & Mataralar promosyon ürünü uygulaması marka isminin akılda kalmasını sağlayarak müşteri ile sürekli irtibat halinde olunmasına zemin hazırlamaktadır. İç içe sağlanan bu iletişim, markaya hayat veren promosyon Termoslar & Mataralar ile ön plana çıkmaktadır.

 

Promosyon termos bardaklar ve mataralar rengarenk çeşitleri ile üretilmektedir. Tüm çeşitlerin korumalı kapağının olması içindeki sıvıyı da kolayca ve ısısını kaybetmeden uzun saatlerce korumaktadır. Sıvıları sağlıklı bir şekilde koruyabilmek için hazırlanmış olan promosyon termos bardaklar ve mataralar ekonomik fiyatlar ile sunulmaktadır.

 

Promosyon ürünlerinden en cazip olanlarından bir tanesi de promosyon termos ve mataralar olmaktadır. Gün içerisinde vereceğiniz sıcak molalara eşlik edecek olan promosyon termoslar ve mataralar, kaliteli iç ve dış malzemelerden üretilmiş olup firma logo ve baskısı da yapılmaktadır. Bu şekilde ürün özgün bir marka kimliği de kazanacaktır. Uygun fiyatlarla 2018 yılı promosyon Termos & Matara çeşitleri glt'de!

 

Detaylı Ürün Bilgisi İçin: https://www.glt.com.tr/promosyon-termoslar-mataralar-ve-fiyatlari adresini ziyaret edebilir,

 

 

Fiyat Teklifi ve Sipariş İçin: Tel: 0212 243 93 37- Mail: info@glt.com.tr – Web: www.glt.com.tr iletişim bilgilerinden iletişime geçebilirsiniz.

Write a Comment